Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

LimeWire 3.9.4 Beta

Wersja Beta (testowa) popularnego programu typu peer-to-peer, dzięki któremu można swobodnie wymianiać w Internecie wszelkiego rodzaju plikiw oparciu o sieć Gnutelli. Program posiada polski interfejs (plik w wersji międzynarodowej).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 219
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Lime Wire
Rozmiar: 15.08 MB
Nazwa pliku: LimeWireWin.exe

[inne wersje programu LimeWire]
LimeWire umożliwia swobodną wymianę plików w Internecie w oparciu o sieć Gnutelli. Główną funkcją programu jest wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie plików w formacie MP3, ale w pełni obsługuje dowolny format plików np. grafikę, animacje oraz pliki z programami lub grami komputerowymi. W programie, oprócz opcji "Find More Sources", która umożliwia wyszukanie dodatkowych źródeł w celu kontynuacji ściąganego pliku, znajdziemy wiele innych ciekawych usprawnień i dodatków, do których należy między innymi redukcja wymagań przepustowości, zintegrowany czat, wymienne skórki, wsparcie projekty MAGNET (automatyczne przekierowanie do sieci Gnutella po kliknięciu odnośnika na stronie Internetowej). Program posiada polski interfejs (plik w wersji międzynarodowej).

Najstotniejszą zmianą w najnowszym wydaniu jest usunięcie wszelkiego oprogramowania dodatkowego instalowanego dotąd razem z LimeWire (również oprogramowania szpiegowskiego).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.