Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

UltraDefrag Portable 64-bit 5.0.5

UltraDefrag Portable to przenośna wersja narzędzia do defragmentacji twardych dysków. Działa o wiele wydajniej niż systemowy defragmentator, posiada też sporo użytecznych funkcji.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 332
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Dmitri Arkhangelski
Rozmiar: 554 KB
Nazwa pliku: ultradefrag-portable-5.0....

[inne wersje programu UltraDefrag Portable 64-bit]
UltraDefrag Portable to przenosny defragmentator twardych dysków. Działa szybciej niż wewnętrzny defragmentator systemu Windows, ponieważ korzysta z wyjątkowo wydajnego algorytmu. Na życzenie użytkownika defragmentuje także pojedynczy plik lub folder. Obsługuje systemy plików FAT, exFAT i NTFS. Na życzenie użytkownika może powstać tekstowy raport, w którym zawarte zostaną wszystkie informacje o błędach. Warto dodać, że graficzny interfejs jest po polsku, a wszystkie postępy w operacjach i działania pokazywane są w formie animacji. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

UltraDefrag może być także zaprogramowany do dokonywania regularnych defragmentacji dysku twardego. Mamy duże możliwości konfiguracyjne programu, dzięki czemu bez trudu dostosujemy go pod swoje potrzeby. No i co najważniejsze - jest on całkowicie darmowy. W najnowszej wersji do menu dodano opcję naprawiania dysku oraz weryfikowanie. Naprawiono także szereg błędów oraz wprowadzono inne niewielkie modyfikacje. Prezentowana wersja przeznaczona jest na 64 bitowe systemy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.