Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Wise Registry Cleaner Portable 7.17

Wise Registry Cleaner Portable to przenośna wersja wydajnego, darmowego narzędzia do zaprowadzania porządku w rejestrze systemowym. usuwa wszystkie zbędne i niepełne klucze, wpisy, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 116
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: WiseCleaner
Rozmiar: 1.38 MB
Nazwa pliku: WRCFree_7.17.zip

[inne wersje programu Wise Registry Cleaner Portable]
Wise Registry Cleaner Portable to przenośna wersja bezpłatnego narzędzia do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Aplikacja posiada szereg funkcji mających na celu poprawę działania systemu operacyjnego. Po wykonaniu czyszczenia, system powinien uruchamiać się znacznie szybciej. Prezentowana wersja nie wymaga instalacji na dysku.

Wise Registry Cleaner posiada niezbędne opcje do odświeżenia systemu poprzez usunięcie nieprawidłowych wpisów, błędów lub niepotrzebnych kluczy. Użytkownik ma podgląd każdego problemu wraz z opisem, choć można rzecz jasna włączyć tryb automatyczny, który bez ingerencji człowieka naprawi napotkane błędy i nieprawidłowości. Dzięki przyjaznemu interfejsowi graficznemu, procedura nie powinna zająć więcej niż kilka minut. W razie jakichkolwiek problemów program tworzy backup rejestru oraz punkt przywracania więc w każdej chwili istnieje możliwość powrotu do pierwotnej wersji. Jest to jedno z najciekawszych i najwydajniejszych narzędzi rejestru systemowego na rynku. W najnowszej wersji udało się wyeliminować błędy oraz wprowadzono szereg istotnych modyfikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.