Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX DocuPrint C2428 2003-10-08

FX DocuPrint C2428 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 251
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 3 KB
Nazwa pliku: dpc2428_2k-xp_211k_pcl6.e...

[inne wersje programu FX DocuPrint C2428]
FX DocuPrint C2428 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz FX DocuPrint C2428, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Realtek High Definition Audio Codec (Windows Vista / Windows 7 6 lub Asus Eee PC 1215P Netbook Intel Chipset Driver 9.1.1.1020. Aplikacja FX DocuPrint C2428 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.