Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FX DocuPrint C3290 FS Scanner 1.0.0.1

FX DocuPrint C3290 FS Scanner jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 340
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 1 KB
Nazwa pliku: Scan driver x64Vista.zip

[inne wersje programu FX DocuPrint C3290 FS Scanner]
FX DocuPrint C3290 FS Scanner to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

FX DocuPrint C3290 FS Scanner to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Dell Wireless 1515 Driver 8.0.0.239 for Windows 7 x64, czy dw2050_win_100e_scan.zip. Kod programu FX DocuPrint C3290 FS Scanner został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.