Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konvertor 4.08 Build 6

Konvertor jest przeglądarką multimediów, narzędziem do ich organizacji oraz konwersji. Zawiera także liczne opcje edycyjne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 389
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Logipole
Rozmiar: 32.73 MB
Nazwa pliku: install_4.08.6.exe

[inne wersje programu Konvertor]
Konvertor to - jak sama nazwa wskazuje - przeglądarka multimediów i konwerter w jednym, pozwalającym na konwersję formatu ponad 2050 obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Proces odbywa się szybko i sprawnie.

Konvertor pozwala organizować wszystkie pliki w zbiory i dodawać do nich własne opisy. Dla grafik można zastosować kilkadziesiąt filtrów od zmiany rozmiaru począwszy na filtrach kolorów kończąc. Dodatkowo program posiada szereg funkcji, których nie znajdziemy w innych aplikacjach tego typu takich jak: znaki wodne, konwersja ASCII w formacie TXT do formatów graficznych a także narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu.

Konvertor może być polecany dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób skonwertować i poprawić swoje zbiory graficzne. Nowości w prezentowanej tu edycji to wsparcie dla siedmiu nowych formatów graficznych (G10, DRG, BGRA...), siedmiu formatów wideo (FILM, 4KN, CAK...), dziesięciu nowych formatów audio (GTR, PSM, TMF...), dwunastu formatów tekstowych (MYB, PRO, ADML...) oraz wsparcie dla formatu TCA.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.