Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Spamihilator 0.9.8.3

Kolejne wydanie bezpłatnego programu do walki z niechcianą pocztą. Sprawdza wiadomości już na serwerze, dzięki czemu użytkownik nie musi pobierać tych, które Spamihilator uzna za spam.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 238
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Michel Krämer
Rozmiar: 869 KB
Nazwa pliku: spamihilator_0_9_8_3.exe

[inne wersje programu Spamihilator]
Bezpłatny program do walki z niechcianą pocztą. Sprawdza w tle wiadomości podczas pobierania ich z serwera i umieszcza w specjalnym folderze te, która uzna za spam. Pozwala na zdefiniowanie własnych filtrów, jak np. przepuszczanie wszystkich maili od określonego nadawcy. Program jest kompatybilny z klientami pocztowymi Outlook 2000/XP/Express, Eudorą, Pegasus Mail, Phoenix Mail, Operą, Mozillą, Netscapem. Aplikacja dostarcza również bogatej statystyki dotyczącej liczby zablokowanych wiadomości oraz opcję wyszukiwania uaktualnień programu. Do programu powstało szereg wtyczek, które znacznie rozszerzają jego funkcjonalność.

Do programu można pobrać pakiet z polską wersją językową interfejsu.

Najnowsza wersja obsługuje bezpieczne połączenia SSL/TLS, pozwala pozostawić wiadomości sklasyfikowane jako spam na serwerze, bez konieczności ich pobierania. W programie pojawił się również filtr rodzinny, chroniący dzieci przed kontaktem ze spamem.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.