Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CD/DVD Diagnostic 3.1 Build 97

CD/DVD Diagnostic to aplikacja do rozpoznawania problemów związanych z dyskami. Dzięki diagnozie możemy podjąć próby naprawy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3216
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: InfinaDyne
Rozmiar: 3.02 MB
Nazwa pliku: diagnostic_3.1.97.exe

[inne wersje programu CD/DVD Diagnostic]
CD/DVD Diagnostic to narzędzie pozwalające nie tylko na uzyskanie informacji o problemach przy odczytywaniu nośników optycznych, lecz może służyć jako specjalny program do odzyskiwania teoretycznie utraconych danych. W Twojej kolekcji płyt CD i DVD na pewno znajdują się krążki, które nie mogą być odczytane przez napęd w całości lub w ogóle odmawiają współpracy. To narzędzie pozwoli zdiagnozować problemy i ewentualnie znaleźć ich rozwiązanie. Po uruchomieniu programu należy wskazać nośnik z danymi, aby aplikacja mogła zdiagnozować występujące na nim problemy. W razie wystąpienia błędów użytkownik aplikacji może się dowiedzieć, co jest ich przyczyną (np. źle wypalona płyta, uszkodzona nagrywarka, uszkodzony napęd, itp.). Wyświetlane raporty są bardzo szczegółowe - zawierają takie informacje jak: ilość ścieżek, rodzaj nośnika, zajmowana przestrzeń w megabajtach i minutach, ilość nagrywanych sesji i informacje o nich.

CD/DVD Diagnostic pozwala na wykonanie testu odczytu (szybkiego, średniego i pełnego), obejrzeć sektory płyty w postaci szesnastkowej lub skopiować jej zawartość na dysk twardy komputera. Ta ostatnia opcja umożliwia odzyskanie np. filmu z zarysowanego nośnika.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.