Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Fresh Download 8.77

Fresh Download to bardzo prosty, ale wydajny program do pobierania wszelkiego rodzaju plików z Internetu. Przyda się każdemu aktywnemu internaucie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 554
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Freshdevices Corp.
Rozmiar: 2.15 MB
Nazwa pliku: freshdow_8.77.exe

[inne wersje programu Fresh Download]
Fresh Download to bardzo prosta, ale zarazem wydajna aplikacja, służąca do pobierania wszelkiego rodzaju plików z Internetu (obsługuje połączenia LAN, DSL/ADSL, dial-up, satellite itp.). Szybkość downloadu gwarantuje pobieranie pliku w kilku fragmentach jednocześnie (do czterech połączeń naraz), co wyraźnie zwiększa prędkość transferu. Wśród interesujących funkcji programu użytkownicy mają między innymi możliwość zatrzymania pobierania i rozpoczęcia go ponowanie w dowolnym, wybranym momencie.

Fresh Download radzi sobie znakomicie bez względu na rodzaj połączenia z Internetem, łatwo się instaluje i bez problemów integruje z przeglądarką Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Maxthon, Slim Browser i inne. Aplikacja współpracuje z większością programów antywirusowych, więc każdy pobierany przez nas plik będzie poddawany natychmiastowej kontroli.

Fresh Download obsługuje protokoły FTP i HTTP oraz posiada wbudowaną obsługę skompresowanych (ZIP) plików i folderów. W najnowszym wydaniu dodano podwójne klikniecie do otwarcia opcji edycyjnych dźwięku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.