Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SlimCleaner 3.0

SlimCleaner to narzędzie do optymalizacji i naprawy systemu Windows. Co ważne - działa w systemie chmury i ocenia aplikacje w systemie na podstawie ocen użytkowników.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 304
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SlimWare Utilities
Rozmiar: 608 KB
Nazwa pliku: slimcleaner-setup3.0.exe

[inne wersje programu SlimCleaner]
SlimCleaner to wydajna aplikacja, której zadaniem jest optymalizacja systemu Windows. Dokonuje tego między innymi przez czyszczenie go z niepotrzebnych i uszkodzonych plików. Co wyróżnia ten program od konkurencji (np. Ccleaner) to używanie technologii chmury do zdobywania opinii na temat programów i aplikacji systemowych. Informacje gromadzone są w bazie danych programu i pozwalają na optymalne dostosowanie ustawień do potrzeb użytkownika. Opiniować może każdy z poziomu aplikacji.

SlimCleaner pozwala także na permanentne odinstalowanie aplikacji, po której to operacji nie zostanie żaden ślad po usuniętych danych. Oczywiście nie zabraknie też ustawiania autostartu i innych standardowych dla tego typu programów funkcji. W nowym wydaniu dodano nowe narzędzia dyskowe - Disk Wiper oraz Disk Analyzer - pojawiła się także opcja instalacji i usunięcia programu z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Użytkownicy mogą logować się, używając konta na Facebooku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.