Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Norton Internet Security 2012 19.6.2.10

Norton Internet Security to aplikacja antywirusowa umożliwiająca kompleksowe zabezpieczenie naszego komputera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 395
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Symantec Corporation
Rozmiar: 127.87 MB
Nazwa pliku: NIS-ESD-19-6-2-10-EN.exe

[inne wersje programu Norton Internet Security]
Norton jest to jeden z najbardziej popularnych programów antywirusowych dostępnych na rynku. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do wykrywania i usuwania wirusów, tworzy powłokę ochroną dla systemu dzięki zaporze a także chroni naszą pocztę przed niechcianymi przez nas wiadomościami.

Norton Internet Security to edycja skierowana szczególnie dla użytkowników często korzystających z Internetu. W skład pakietu oprócz podstawowych narzędzi wchodzą takie funkcje jak:

- System Norton Protection oferuje kilka nakładających się warstw ochrony, które współdziałają ze sobą w celu powstrzymywania wirusów, programów typu „spyware” oraz innych ataków pochodzących z sieci.

- Funkcja Norton Download Insight ostrzega o pobranych niebezpiecznych plikach lub aplikacjach jeszcze przed ich zainstalowaniem bądź uruchomieniem w komputerze.

- Funkcja Norton File Insight zapewnia szczegółowe informacje na temat plików przechowywanych w komputerze, ich pochodzenia (adresów URL) oraz wiarygodności.

- Technologia SONAR 4 zapewnia ochronę na podstawie analizy zachowań poprzez monitorowanie podejrzanych działań w komputerze i wykrywanie nowych zagrożeń internetowych..

- Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB, który pozwala na przywracanie prawidłowego działania systemu nawet w przypadku komputerów, których nie można uruchomić z powodu zainfekowania.

I wiele innych narzędzi zabezpieczających.

Według producenta ma to być najszybsze i najbardziej efektywne narzędzie z serii Norton Internet Security, a także ma kompleksowo chronić użytkownika przed wszelkiego typu zagrożeniami, nie obciążając przy tym zasobów komputera. W najnowszej wersji wprowadzono kilka istotnych modyfikacji.

UWAGI

Wersja 30-dniowa
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.