Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xerox Phaser 3115 5.20

Xerox Phaser 3115 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Xerox.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 419
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Xerox
Rozmiar: 402
Nazwa pliku: p3115_me_520_gdi.zip

[inne wersje programu Xerox Phaser 3115]
Xerox Phaser 3115 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Xerox.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Xerox Phaser 3115 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby HP G3050EA Notebook Synaptics Touchpad Driver 9.1.11 Q, czy Acer Extensa 4630G Notebook Chicony Camera Driver 1.1.64.801 for. Xerox Phaser 3115 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.