Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mozilla 1.7 Beta

Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Mozilla.org
Rozmiar: 11.95 MB
Nazwa pliku: mozilla-win32-1.7b-instal...

[inne wersje programu Mozilla]
Wydanie testowe Alpha kolejnej wersji darmowej i coraz popularniejszej przeglądarki, która powstała przy ścisłej współpracy z producentami Netscape'a. Mozilla posiada dopracowany graficznie, czytelny interfejs użytkownika. Program rozpowszechniany jest na zasadzie open-source. W skład pakietu programów dystrybuowanych razem z przeglądarką wchodzą między innymi klient poczty i grup dyskusyjnych, klient IRC oraz edytor HTML.

W najnowszej wersji beta dodano narzędzie raportowania błędów, wprowadzono opcję zapobiegającą blokowaniu przez skrypty Java menu kontekstowego, dodano nowy zestaw ikonek, ulepszono menadżera haseł i obsługę bieżącej daty. W poczcie dodano wsparcie dla IMAP IDLE, usprawniono pobieranie, przeglądanie i zapisywanie wiadomości. Ogólnie Mozilla 1.7 Beta w porównaniu do 1.6 jest o 7% szybsza przy starcie, o 9% szybciej otwiera strony internetowe i jej plik instalacyjny jest o 5% mniejszy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.