Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konvertor 4.08 Build 3

Konvertor jest przeglądarką multimediów, narzędziem do ich organizacji oraz konwersji. Zawiera także liczne opcje edycyjne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 333
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Logipole
Rozmiar: 32.38 MB
Nazwa pliku: install_4.08.3.exe

[inne wersje programu Konvertor]
Konvertor to - jak sama nazwa wskazuje - przeglądarka multimediów i konwerter w jednym, pozwalającym na konwersję formatu ponad 2050 obrazków, animacji, dźwięków, filmów i tekstu. Proces odbywa się szybko i sprawnie.

Konvertor pozwala organizować wszystkie pliki w zbiory i dodawać do nich własne opisy. Dla grafik można zastosować kilkadziesiąt filtrów od zmiany rozmiaru począwszy na filtrach kolorów kończąc. Dodatkowo program posiada szereg funkcji, których nie znajdziemy w innych aplikacjach tego typu takich jak: znaki wodne, konwersja ASCII w formacie TXT do formatów graficznych a także narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu.

Konvertor może być polecany dla wszystkich użytkowników, którzy chcą w szybki i prosty sposób skonwertować i poprawić swoje zbiory graficzne. Nowości w prezentowanej tu edycji to nowe filtry G'Mic, nowy moduł e-maila, poprawienie wyświetlania ikon, dodanie opcji wciśnięcia F2 w celu zmiany nazwy pliku. Pojawia się także wsparcie dla nowych formatów:

- obrazków: SRC, ASC, DP2 i inne

- wideo: HLS, ABRSH, VP3

- audio: HSF

- tekstowe: ATC, WER, SCE i inne

- kompresji: UPX, UNG, Desktop

- aplikacji: .ews, .apl
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.