Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Safari dla Windows 5.1.5

Safari to przeglądarka internetowa, oferująca w najnowszym wydaniu miedzy innymi użyteczny czytnik artykułów oraz obsługę gestów

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 878
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Apple Computer
Rozmiar: 38.5 MB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Safari dla Windows]
Safari to przeglądarka zaprojektowana przez firmę Apple z myślą o komputerach z systemem Mac OS X, iPadach i iPhonach, jednak zdecydowano się także na edycje pod Windows. Zastosowano tu silnik WebKit, znany również z Google Chrome. Dzięki znacznie przyśpieszonemu silnikowi Nitro Engine przeglądarka Apple'a jest niezwykle wydajna podczas przetwarzania JavaScript. Jedną z najważniejszych funkcji jest Safari Developer Program i nowy Extension Builder, dzięki któremu możliwe jest wreszcie tworzenie wtyczek i rozszerzeń bazujących na HTML5, CSS3 i JavaScripcie.

Safari 5 to także lepsza obsługa HTML5 oraz Flash 10, usługi geolokalizacyjne, czytnik Safari Reader ułatwiający przeglądanie artykułów w sieci oraz integracja z wyszukiwarką Bing (oprócz dotychczasowych Google i Yahoo! Search). Mamy także usługę VoiceOver, dzięki której możemy kontrolować działanie przeglądarki za pomocą głosu. W najnowszej wersji wprowadzono kilka usprawnień oraz naprawiono błędy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.