Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Eusing Free Registry Cleaner 2.8.1

Eusing Free Registry Cleaner to narzędzie do zaprowadzania porządków w rejestrze. Zaowocuje to przyśpieszeniem działania komputera.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Eusing Software
Rozmiar: 977 KB
Nazwa pliku: EFRCSetup.exe

[inne wersje programu Eusing Free Registry Cleaner]
Eusing Free Registry Cleaner to bezpłatne narzędzie do naprawy i czyszczenia problemów z rejestrem systemowym Windows. Za pomocą kilku kliknięć myszy można bezpiecznie zoptymalizować ten wrażliwy komponent. Błędy w plikach rejestru zdarzają się w każdym komputerze i są spowodowane odinstalowywaniem programów, przeglądaniem stron internetowych, niewłaściwym wyłączeniem systemu, błędami na dysku, itd. Jeśli rejestr jest pozostawiony sam sobie, najczęściej kończy się to bardzo długim uruchamianiem systemu, wolnym działaniem aplikacji oraz wyskakującymi błędami. Użycie tego programu znacznie przyspieszy komputeer.

Eusing Free Registry Cleaner umożliwia usuwanie błędnych wpisów oraz pustych i niepotrzebnych kluczy. Wszystkie operacje poprzedzane są utworzeniem kopii bezpieczeństwa. W najnowszej wersji naprawiono szereg błędów oraz wprowadzono zmiany mające wpływ na stabilność aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.