Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Subtitle Edit Portable 3.2.5 Build 22706

Subtilte Edit Portable to przenośna wersja aplikacji służącej do edytowania napisów filmowych. Jej twórca jest Nikolaj Lynge Olsson.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 342
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Nikolaj Lynge Olsson
Rozmiar: 3.69 MB
Nazwa pliku: SE325.zip

[inne wersje programu Subtitle Edit Portable]
Subtilte Edit Portable to przenośna wersja programu do edycji inapisów filmowych. Za pomocą programu można tworzyć napisy, tłumaczyć i edytować istniejące. Aplikacja umożliwia synchronizację napisów z materiałem filmowym. Prezentowana wersja nie wymaga intslacji na dysku.

Subtilte Edit obsługuje kilkanaście formatów napisów, między innymi SubRib, MicroDVD, DVD Studio Pro czy Substation Alpha oraz kilka formatów kodowania jak ANSI i UTF-8. Odpowiednie narzędzia pozwalają precyzyjnie dopasować napisy do dialogów. Można zdefiniować czas, w którym napis zostanie pokazany i długość jego wyświetlania. Synchronizację ułatwia wbudowane w programnarzędzie Visual Sync wyświetlające odpowiadające napisom fragmenty nagrania. Subtitle Edit rozpoznaje przy tym wszystkie popularne prędkości odtwarzania (liczby klatek na sekundę) i pozwala na konwersję filmu pomiędzy nimi. Posiada wbudowany słownik do języka angielskiego. W wersji 3.2.5 Build 22706 dodano nowe formaty. Naprawiono także bardzo wiele błędów m.in. zła pozycja niektórych tekstów.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.