Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Xinorbis Portable 6.0.15

Xinorbis to przenosna wersja narzędzia służącego do analizowania i zarządzania zasobami dysku twardego. Aplikacja generuje różnego rodzaju raporty graficzne.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 343
Cena/licencja:
Producent/dystrybutor: Paul Alan
Rozmiar: 7.82 MB
Nazwa pliku: Xinorbis.zip
Xinorbis Portable to przenośna, proste w obsłudze narzędzie do analizowania i zarządzania zasobami dysku twardego. Aplikacja generuje różnego rodzaju raporty graficzne w postaci tabel, diagramów, drzew itp., które pokazują jak wykorzystaliśmy powierzchnię dysku twardego, dysków flashowych, folderów i dysków sieciowych. Użytkownik Xinorbis przed analizą może ustawić takie parametry wyszukiwania jak typ, wielkość, atrybut, data utworzenia i wiele innych.

Xinorbis posiada funkcję "Folder History", dzięki której możemy sprawdzić wszystkie zmiany, które zostały dokonane w wybranym przez nas folderze. Warto wspomnieć o narzędziu usuwania zduplikowanych plików oraz możliwości eksportu wygenerowanych raportów do formatów HTML czy XML. W najnowszej wersji wprowadzono modyfikacje mające wpływ na stabilność aplikacji. Naprawiono także szereg błędów.

Z podobnych programów polecamy Hard Drive Washer oraz FULL-DISKfighter
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.