Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Avant Browser Portable 2012 build 28

Avant Browser Portable to przenośna wersja nakladki na Internet Explorera, która znacznie rozszerza możliwości przeglądarki Microsoftu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Avant Force
Rozmiar: 18.93 MB
Nazwa pliku: avant.exe

[inne wersje programu Avant Browser Portable]
Avant Browser Portable to przenośna wersja przeglądarki internetowej opartej na programie Internet Expolorer.. Dzięki Avant Browser 2012 możliwe jest np. otwieranie kolejnych okien przeglądarki jako zakładek (MDI - Multiple Document Interface) czy szybkie blokowanie reklam. Program jest prosty w obsłudze - każdy, kto poznał Internet Explorera bez trudu znajdzie w nowym programie wszystkie potrzebne funkcje. Najnowsza wersja została pozbawiona części uciążliwych błędów. Prezentowaną wersja aplikacji można odpalić bezpośrednio z USB lub dysku przenośnego.

Avant Browser posiada dodatkowe opcje, których nie ma w przeglądarce Microsoftu oraz współpracuje praktycznie z każdym menedżerem pobierania plików dostępnym na rynku. Aplikacja umożliwia automatyczne otwieranie wszystkich odniesień znajdujących się na stronie w nowych oknach za pomocą menu kontekstowego. Oferuje również przeszukiwanie strony internetowej pod kątem występowania tekstu za pomocą wyszukiwarki Google (znalezione słowa można wyróżnić). Bardzo ciekawy jest również pasek menu Similar Websites, który składa się z 6 składników. Ich tytuły i zawartość zmieniają się w zależności od odwiedzonej strony.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.