Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gmail Notifier Pro Portable 4.0.1

Gmail Notifier Pro Portable to przenośna wersja dodatku do klienta pocztowego. Dzięki niemu możemy na bieżąco kontrolować pojawianie się nowych wiadomości.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 199
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Patrik Engström
Rozmiar: 6.72 MB
Nazwa pliku: GmailNotifierPro.zip

[inne wersje programu Gmail Notifier Pro Portable]
Gmail Notifier Pro Portable Pro to przenośna wersja aplikacji, która informuje użytkownika o nowych wiadomościach w skrzynce pocztowej. Aplikacja obsługuje Gmail, a także Yahoo oraz Hotmail. Z jego poziomu możemy pozbywać się maili oraz oznaczać wybrane jako przeczytane. Gmail Notifier Pro korzysta z protokołu IMAP, dzięki czemu może odczytać nagłówki poczty elektronicznej przychodzącej do naszej skrzynki lub skrzynek. Na tym jednak nie koniec jego funkcjonalności. Oprócz wymienionych rzeczy mamy tu także wsparcie dla kanałów RSS, możemy zaznaczać przypominanie o wydarzeniach, jakie zapiszemy w Google Calendar, a także korzystać z Google News.

Gmail Notifier Pro w wersji freeware pozwala na obsługę dwóch kont, jeśli zdecydujemy się na płatna wersję, będziemy mogli podpiąć pod aplikację ich dowolną liczbę. W wersji 4.0.1 rozwiązano problem pojawiający się przy przesyłaniu maili z osadzonymi w nich zdjęciami. Wprowadzono także niewielkie korekty w niektórych wersjach językowych. Wersję portable można uruchomić bezpośrednio z pendriva lub dysku zewnętrznego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.