Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TeamViewer Portable 7.0.12799

TeamViewer Portable to przenośna wersja aplikacji przeznaczonej do zdalnej kontroli nad drugim komputerem. Świetnie nadaje się do zdalnego zarządzania lub pomocy.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 223
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TeamViewer GmbH
Rozmiar: 7.82 MB
Nazwa pliku: TeamViewerPortable.zip

[inne wersje programu TeamViewer Portable]
TeamViewer Portable to oparta o VNC aplikacja do zdalnego dostępu do drugiego systemu. Jedną z jego największych zalet jest brak konieczności instalacji na dysku komputera. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach. Program jest bezpłatny do zastosowań niekomercyjnych.

TeamViewer Portable, to program bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS. Najnowsze wersje aplikacji posiadaj możliwość przeprowadzania konferencji audi-wideo przez komunikatory internetowe, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. W najnowszej wersji wprowadzono kilka nowości oraz usunięto szereg bugów. Jest to wersja przenośna, którą możemy odpalić bezpośrednio z pendriva lub dysku przenośnego.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.