Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

KbdKaz 500 ES 1.3

KbdKaz 500 jest aplikacją, która daje nam dostęp do dodatkowych 500 znaków i symboli na klawiaturze. Nie zakłóca w żaden sposób jej standardowego działania.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 199
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Omega Computer
Rozmiar: 1.2 MB
Nazwa pliku: KbdKazESv1.3.exe

[inne wersje programu KbdKaz 500 ]
KbdKaz 500 to aplikacja, która umożliwia łatwy dostęp do dodatkowych 500 liter i symboli z poziomu klawiatury. Nie wliczamy w to zwykłych znaków, które są narysowane na klawiszach. Dzięki programowi mamy dostęp do takich symboli jak np.A ü ® ±. Oczywiście normalnie można skorzystać z tablicy znaków, przełączyć klawiaturę, albo też wprowadzić znak w postaci numerycznej z Altem, jednak te sposoby są niewygodne. Szukanie w tablicy znaków jest czasochłonne, numer znaku trzeba znać, a przełączenie klawiatury wprowadza jeszcze większy bałagan, bo nie wiemy jaki znak jest pod jakim klawiszem.

KbdKaz 500 można używać na co dzień, ponieważ koegzystuje ze standardowym sposobem wprowadzania znaków. Ważne, że nie trzeba pamiętać jak wywołać interesujący nas znak. Wystarczy popatrzeć na klawiaturę i przypomnieć sobie kilka prostych zasad, wtedy natychmiast wiemy jakie klawisze trzeba nacisnąć. Klawiatura KbdKaz 500 występuje w czterech wersjach językowych, które różnią się zastosowaniem kombinacji AltGr + litera. Wersja wersja hiszpańska programu zawiera znaki charakterystyczne dla języka hiszpańskiego pod AltGr.

Inne wersje to: polska (PL), niemiecka (DE) oraz amerykańska (US).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.