Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Artweaver Free 3.0.3

Artweaver Free to aplikacja do edycji oraz tworzenia grafik. Otrzymujemy tu szeroki wybór narzędzi, możliwość pracy na warstwach czy też bibliotekę filtrów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 232
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Artweaver.de
Rozmiar: 7.88 MB
Nazwa pliku: Artweaver_3.0.3.exe

[inne wersje programu Artweaver Free]
Artweaver Free to darmowy program dla miłośników malowania, którzy nie potrzebują skomplikowanego edytora graficznego. Do dyspozycji otrzymujemy możliwość pracy na warstwach, obsługę przezroczystości, bibliotekę filtrów, kilkanaście końcówek pędzli czy cały panel do regulacji kolorystyki. Interfejs graficzny momentami do złudzenia przypomina popularnego Adobe Photoshopa. Wystarczy spojrzeć na niektóre panele narzędzi oraz umiejscowienie funkcji w górnym menu.

Artweaver Free potrafi importować pliki w formacie BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG oraz PSD (wraz z podziałem na warstwy). Do dyspozycji użytkownika oddano bogatą bibliotekę popularnych filtrów, takich jak wyostrzanie, rozmycie, uwypuklenie czy mozaika. Program może się pochwalić znikomym zużyciem zasobów systemowych – przynajmniej jak na edytor graficzny. Jej interfejs nie jest - niestety - w pełni po polsku. W odróżnieniu od wersji Plus nie mamy tu wielu funkcji, jak na przykład dokowania palety w oknie głównym, podgląd nowych filtrów, edycja pędzli, wsparcie dla procesorów wielordzeniowych.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.