Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

mr_faktury_pro 2.48

mr_faktury_pro to aplikacja umożliwiająca nam wystawiania faktur VAT i rachunków uproszczonych dla firm. Jej producentem jest mr flash software.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: mr flash software
Rozmiar: 9.52 MB
Nazwa pliku: instalator_2.48.exe

[inne wersje programu mr_faktury_pro]
mr_faktury_pro to program, który może znaleźć zastosowanie zarówno w małych firmach handlowych, jak i usługowych. Posiada on mechanizmy sprawdzające terminowość spłat faktur. Umożliwia wystawiania paragonów, ewidencję zamówień, towarów, firm oraz stanu magazynu. Użytkownik może zdefiniować do 255 cenników.

mr_faktury_pro charakteryzuje się dużą prostotą, dzięki czemu może być on obsługiwany także przez osoby, które nie maja dużego doświadczenia w pracy z komputerem. Wersja testowa umożliwia nam korzystanie z aplikacji przez 45 dni. Producentem programu jest mr flasg software.

mr_faktury_pro posiada bardzo wiele możliwości m.in. obsługa długich nazw towarów i usług (powyżej 70 znaków), obsługa zamówień, reklamacji. drukowanie przelewów na gotowych wydrukach, możliwość sprzedaży towaru z magazynu przy braku towaru z późniejszym uzupełnieniem, obsługa drukarek igłowych w trybie bezpośrednim i wiele więcej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.