Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PicturesToExe Deluxe 7.0.4

PicturesToExe Deluxe to doskonale narzędzie do tworzenia prezentacji. Obsługuje popularne formaty graficzne (jak np. JPG, BMP i GIF) oraz formaty muzyczne (MP3, WAV i MID), umożliwia tez dodawanie klipów wideo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 686
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: WnSoft Inc.
Rozmiar: 12.57 MB
Nazwa pliku: picturestoexe-setup.zip

[inne wersje programu PicturesToExe Deluxe]
PicturesToExe Deluxe to szybki i prosty w obsłudze program do tworzenia prezentacji typu "slideshow". Wystarczy wybrać pliki graficzne, które chcemy umieścić w prezentacji, podkład muzyczny i jeden z wielu efektów przejść między obrazkami, a program sam stworzy wykonywalny plik EXE. Aplikacja obsługuje formaty graficzne: JPG, BMP i GIF oraz muzyczne: MP3, WAV i MID. Istnieje możliwość dokładania własnych komentarzy do umieszczonych w prezentacji zdjęć, a także umieszczania w pokazie klipów wideo.

PicturesToExe Deluxe w prezentowanym tu wydaniu umożliwia dodawanie efektów 3D. Przed zapisaniem prezentacji możemy obejrzeć ją na podglądzie. Dzięki wbudowanemu konwerterowi program sam dostosowuje klipy wideo do prezentacji, zapewniając im najwyższą jakość. mamy tu wygodny interfejs użytkownika, w którym szybko znajdziemy potrzebne nam narzędzia oraz opcje. Wszystko to sprawia, że program ten doskonale nadaje się do tworzenia prezentacji, o czym można przekonać się dzięki jego wersji testowej.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.