Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Diskeeper Professional Edition 2011 15.0.966.0

Diskeeper Professional Edition to zaawansowana aplikacja do defragmentacji twardego dysku. Posiada kilka nowatorskich technologii, dzięki którym jest szybka i wydajna.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 608
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Executive Software International, Inc.
Rozmiar: 42.55 MB
Nazwa pliku: Diskeeper2011_Professiona...

[inne wersje programu Diskeeper Professional Edition]
Diskeeper Professional Edition to jeden z najlepszych programów do defragmentowania dysków twardych. Cechuje go duża wydajność przy jednoczesnej szybkości. Uzyskuje to dzięki zastosowaniu technologii IntelliWrite, która jest ok. 85% razy szybsza niż systemowy defragmentator. Dodatkowo zastosowano tu kolejne rozwiązanie, InvisiTasking, dzięki któremu defragmentowanie może odbywać się w tle, nie zakłócając w żaden sposób działania uruchomionych aplikacji czy też gier. Kolejną technologią w tej aplikacja jest Diskeeper I-FAAST, odpowiedzialny za optymalizację plików. Odpowiada za jak najlepszą alokację danych na dysku, co zapewnia maksymalnie szybki dostęp do najczęściej używanych plików.

Diskeeper Professional Edition można przetestować dzięki wersji trial. 30 dni to wystarczająco długi okres czasu, by przekonać się o wszystkich możliwościach programu. A z podobnych aplikacji warto zapoznać się z UltraDefrag.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.