Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CDBurnerXP 4.4.0.2905

CDBurnerXP to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray. Niewiele różni się możłiwościami od płątnych aplikacji tego typu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 498
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Canneverbe Limited
Rozmiar: 5.25 MB
Nazwa pliku: cdbxp_setup_4.4.0.2905.ex...

[inne wersje programu CDBurnerXP]
CDBurnerXP to darmowy program służący do zapisu płyt CD, DVD i Blu-ray, oferujący większość opcji dostępnych w płatnych, wyspecjalizowanych narzędziach zajmujących czołowe miejsca na rynku. Obsługa programu jest stosunkowo prosta, wystarczy kilka kliknięć myszą, aby rozpocząć zapis płyty. Aplikacja wspiera technologię BURN-PROOF oraz umożliwia nagrywanie płyt w locie (bez konieczności tworzenia ich obrazu na dysku). CDBurnerXP posiada wielojęzyczny interfejs.

CDBurnerXP posiada również mnóstwo opcji dodatkowych, do których należy rippowanie płyt audio CD i zapis ich w formacie WAV, MP3, WMA oraz Ogg Vorbis oraz możliwość tworzenia obrazów ISO (także konwersja obrazów BIN i NRG do ISO). Nagrane krążki są zgodne z ISO9660 oraz Joliet. Aplikacja pozwala tez zweryfikować nagrane dane z oryginałem.

W tym wydaniu poprawiono interfejs użytkownika, zlikwidowano kilka błędów oraz ulepszono niektóre aspekty działania aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.