Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Comodo Online Storage 2.0.7.14

Comodo Online Storage to usługa przechowywania danych w chmurze. Możemy dzięki temu bezpiecznie przechowywać istotne dane.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 316
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 1
Nazwa pliku: online-storage-registrati...

[inne wersje programu Comodo Online Storage]
Comodo Online Storage to aplikacja umożliwiająca tworzenie kopii zapasowych danych i przechowywanie ich w tzw. chmurze (cloud computing), czyli na serwerach producenta. Mając taką możliwość mamy pewność bezpieczeństwa naszych ważnych dokumentów, zdjęć, czy innych danych, a także możemy dokonywać synchronizacji pomiędzy nimi. Wśród głównych funkcji aplikacji warto wymienić możliwość współdzielenia z innymi użytkownikami wrzuconych do chmury plików i folderów (nie muszą oni mieć Comodo Online Storage ), opcję automatycznego przesyłania tworzonych na bieżąco zrzutów ekranu, czy też automatyczna synchronizację przesłanych danych z plikami w folderze Moje Dokumenty.

Comodo Online Storage nie jest dostępne za darmo. Miesięczny abonament programu to koszt 9,99 USD, a czy warto zapłacić? Można przekonać się o tym, sprawdzając wersję testową usługi. Aby przesyłać dane, należy też założyć bezpłatne konto na tej stronie. W wersji trial mamy do dyspozycji 5 GB miejsca, zaś w płatnej od 250 GB do 1 TB.

A z podobnych aplikacji warto polecić polski program Storino czy też bardzo popularny Dropbox.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.