Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

FlashPoint Standard 3.10

FlashPoint to aplikacja umożliwiająca zmianę prezentacji w PowerPoint na animację flash. istnieje także opcja stworzenia z niej wygaszacza ekranu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 284
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor:
Rozmiar: 4.26 MB
Nazwa pliku: flashpoint_3.10.exe
FlashPoint to narzędzie do zmieniania stworzonych w PowerPoincie prezentacji, pokazów i szkoleń na pliki flash. Program zachowuje wszystkie oryginalne ustawienia, dźwięk, efekty, itp. Nadaje się doskonale do publikacji sieciowych, możemy stworzyć także wygaszacz ekranu, a nawet (w wersji Pro) plik instalacyjny pokazu czy prezentacji. Dostępne formaty zapisu to .swf, i .scr. Dzięki wydajnemu silnikowi i dużej kompresji finalny plik jest zawsze niewielkich rozmiarów.

FlashPoint jest bardzo prosty w obsłudze. Może posłużyć również jako narzędzie do tworzenia banerów sieciowych, interaktywnych dem oprogramowania, fotoalbumów czy też e-kartek. Możliwości aplikacja można przetestować dzięki wersji testowej dostępnej na tej stronie. Warto również dodać, że prócz prezentowanego tu wydania Standard istnieje również Pro, posiadające kilka dodatkowych opcji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.