Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Free Window Registry Repair 2.6

Free Window Registry Repair to narzędzie do utrzymywania w należytej kondycji rejestru systemowego. Usuwa uszkodzone i zbędne wpisy, czyści go z niepotrzebnych rzeczy, itp.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 343
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: RegSofts.com
Rozmiar: 799 KB
Nazwa pliku: RegpairSetup_2.6.exe

[inne wersje programu Free Window Registry Repair]
Free Window Registry Repair to bezpłatne narzędzie do rozwiązywania problemów z rejestrem systemowym. Program jest bardzo prosty w obsłudze i choć nie oferuje zbyt wielu opcji, to znakomicie radzi sobie z błędnymi skrótami plików, pustymi wpisami w plikach rejestru lub nieprawidłowościami związanymi z lokalizacją zainstalowanego oprogramowania. Pełne skanowanie rejestru trwa niezbyt długo, więc można je przeprowadzić przy każdym uruchomieniu komputera.

Free Window Registry Repair natychmiast naprawia błędy, a przed dokonaniem jakichkolwiek modyfikacji tworzona jest kopia zapasowej rejestru, więc można w razie niestabilnego działania Windows skorzystać z tego zabezpieczenia. Dzięki regularnemu stosowaniu narzędzia możesz przyspieszyć działanie systemu. Program polecany jest szczególnie użytkownikom, którzy instalują i usuwają wiele aplikacji. Możemy także sami ustawić własne preferencje czyszczenia rejestru.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.