Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

PowerDVD 11.0.2408.03

PowerdDVD to popularna apliakcja do odtwarzania płyt DVD, Audio-CD i Blu-ray. Zawiera także potężne narzędzie do montażu i produkcji filmów - PowerDirector.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 417
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: CyberLink Corporation
Rozmiar: 472 KB
Nazwa pliku: CyberLink20PowerDVD20Down...

[inne wersje programu PowerDVD]
PowerDVD to jedna z najpopularniejszych aplikacji do odtwarzania multimediów, a zwłaszcza płyt DVD i Blu-ray. Posiada obsługę dla wszystkich formatów zapisu na nośnikach, czyli VideoCD, SVCD, DVD, Blu-ray, HD Blu-ray i inne. Nadto ten uniwersalny odtwarzacz multimedialny doskonale współpracuje z dekoderami dźwięku Dolby Digital, Surround, ProLogic II, SRS TruSurround XT.

PowerDVD oprócz możliwości samego odtwarzania daje także narzędzia montowania i produkowania filmów – PowerDirector. Ten program umożliwi przechwytywanie obrazu, edytowanie jego obrazu i dźwięku, wprowadzanie przejść i efektów i wiele innych funkcji. Mamy tu także powiązania z portalami społęcznościowymi, jak Twitter oraz Facebook, a także funkcję wyszukiwania filmików na YouTube i wyświetlanie ich w wysokie jakości.

Nowości w wydaniu PowerDVD 11

- poprawiony interfejs użytkownika

- dodanie łagodnych przejść do odtwarzanych utworów audio

-wsparcie dla najnowszych CPU/GPU

- ulepszona jakość wyświetlania zapisu w 3D.

UWAGA

Link prowadzi do strony producenta, gdzie trzeba się zalogować, aby pobrać wersję testową programu. Pełne wydanie można nabyć w edycjach Standard, Ultra i Deluxe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.