Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

AkelPad 4.7.2 (32-bit)

AkelPad to w zamierzeniu prosty i szybki edytor tekstu. Może zastąpić systemowy Notatnik lub podstawowy edytor w Total Commanderze.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 113
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Shengalts A.A.
Rozmiar: 830 KB
Nazwa pliku: AkelPad-4.7.2-setup.exe

[inne wersje programu AkelPad]
AkelPad to w zamierzeniu prosty i szybki edytor tekstu, który może rozszerzać funkcjonalność zwykły windowsowy Notatnik. Podczas instalacji można zaznaczyć opcję, która pozwoli na zastąpienie systemowego Notatnika lub podstawowego edytora w Total Commanderze.

Funkcjonalność

Aplikacja AkelPad może pracować w jednym lub kilku otwartych oknach, pozwala otwierać duże pliki, z którymi Notatnik sobie nie radzi, posiada pełną obsługę Unicode i dowolnej strony kodowej zainstalowanej w systemie. Użytkownik może wielokrotnie cofać wprowadzone zmiany, wyszukiwać fragmenty tekstu lub zmieniać/wyszukiwać fragmenty kodu szesnastkowego.

A jakie nowości przynosi wydanie 4.7.2? Dodano w nim opcję do "AkelAdmin.exe", która pozwala na tworzenie pliku w otwartym, chronionym folderze. Pojawił się też parametr "AkelAdminResident", ściśle związany ze wspomnianą nowością. Poprawiono zapisywanie ustawień tabulacji oraz linii.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.