Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

WordPress 3.3 “Sonny”

WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi . Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1411
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Ryan Boren
Rozmiar: 4.25 MB
Nazwa pliku: WordPress33.exe

[inne wersje programu WordPress]
WordPress to narzędzie do tworzenia i zarządzania serwisami internetowymi. Największą zaletą aplikacji jest jej prostota zarówno przy tworzeniu strony, jak i publikowaniu na niej treści. Możemy tu posługiwać się zarówno edytorem wizualnym, jak i HTML-owym.

WordPress pierwotnie miał służyć do zarządzania blogiem. Oprócz typowych dla blogów funkcji aplikacja zawiera również menadżera odnośników, wsparcie dla statycznych stron HTML, RSS, wtyczki API pozwalające na współpracę z platformami Blogger, czy MetaWeblog, filtr antyspamowy, a także zestaw tematów, pozwalających na stworzenie oryginalnego wyglądu serwisu. Twórcą aplikacji jest WordPress.org.

Zmiany w najnowszym wydaniu to między innymi odświeżony i uproszczony interfejs administratora, wsparcie dla nowych formatów archiwów, a także zmiana dodawania mediów. Zrezygnowano z flasha na rzecz drag-n-drop. Pojawia się też system podpowiedzi i wiadomości dla nowych użytkowników, ochrona konfiguracji widżetów przy zmianie skórek, a także lepszy mechanizm grupowego redagowania, szybko uwalniający blokady. "Sonny" to nazwa, którą twórcy chcą uhonorować saksofonistę jazzowego Sonny'ego Stitta.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.