Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Norton 360 6.0.0.133 Beta

Norton 360 oferuje sprawdzoną wydajność w postaci szybkiego, nieobciążającego zasobów systemowych, zintegrowanego i nowoczesnego rozwiązania, które zapewnia ochronę komputera i bezpieczeństwo użytkownika w Internecie.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 941
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Symantec Corporation
Rozmiar: 831 KB
Nazwa pliku: N360BetaDownloader.exe

[inne wersje programu Norton 360]
Norton 360 oferuje sprawdzoną wydajność w postaci szybkiego, nieobciążającego zasobów systemowych, zintegrowanego i nowoczesnego rozwiązania, które zapewnia ochronę komputera i bezpieczeństwo użytkownika w Internecie. Kompleksowe rozwiązanie jest wyposażone w wielokrotnie nagradzane mechanizmy zabezpieczające przed wirusami, programami typu spyware, adware, działaniami hakerów, sieciami typu "bot" i innymi zagrożeniami, co zapewnia stałą ochronę komputera i sieci domowej bez przerywania korzystania z komputera spowodowanego kłopotliwymi alertami zabezpieczeń. funkcje ochrony tożsamości, zarządzania hasłami i narzędzia zabezpieczające przed oszustwami - między innymi technologia Norton Safe Web - zapobiegają kradzieży tożsamości w Internecie, co pozwala Bbezpiecznie robić zakupy oraz korzystać z bankowości elektronicznej i Internetu. Interfejs użytkownika w nowym Norton 360 porządkuje ustawienia, kontrolki bezpieczeństwa oraz informacje o ochronie komputera i jego wydajności na jednym prostym, zaprojektowanym od nowa ekranie.

Norton 360 zawiera systemy zapobiegania atakom typu „phishing — tj. funkcje Identity Safe i klasyfikację bezpieczeństwa witryn internetowych (Norton Safe Web), co pozwala klientom bezpieczniej robić zakupy i prowadzić bankowość w Internecie. Program umożliwia tworzenie kopii zapasowych ważnych plików lub zdjęć online, a następnie przywracanie ich i uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnej lokalizacji za pośrednictwem Internetu, wykorzystuje technologię optymalizacji wydajności komputera, dzięki czemu pozwala użytkownikom spędzać więcej czasu na robieniu tego, co chcą, a mniej na czekaniu na uruchomienie systemu lub wczytanie aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.