Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MapleXP 1.8.10.2

MapleXP to program pomagający w obliczaniu czasu spędzanego przy używaniu różnorakich aplikacji na komputerze. Zlicza on, ile minut i godzin dziennie poświęcamy na używanie wybranych lub wszystkich programów.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 686
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Quasima Software Technologies
Rozmiar: 7.37 MB
Nazwa pliku: maplexp-18102.exe

[inne wersje programu MapleXP]
MapleXP to program pomagający w obliczaniu czasu spędzanego przy używaniu różnorakich aplikacji na komputerze. Zlicza on, ile minut i godzin dziennie poświęcamy na używanie wybranych lub wszystkich programów. Obsługa jest prosta – najpierw tworzymy Zadania, np. pisanie pracy w Wordzie. Gdy uruchamiamy {{a:http://www.google.com/url?q=http://www.idg.pl/ftp/pc_13210/microsoft.office.enterprise.2007.pl.html&sa=U&ei=kCXOTt02xc2EB5qDndgN&ved=0CBQQFjAI&client=internal-uds-cse&usg=AFQjCNGJHOxwe1OtaGWbb-I4KWFctgjP9g}Worda, uruchamiamy także aplikację, a gdy wychodzimy z niego, możemy zobaczyć, ile czasu spędziliśmy przy pracy. Dzieje się tak za każdym razem, więc MapleXP poda nam nie tylko, ile czasu spędziliśmy danego dnia przy pracy, ale też zsumuje wyniki ze wszystkich dni.

MapleXP pozwala także na różnorakie ustawienia zliczania – możemy na przykład wybrać, aby nie liczył czasu krótszego niż minutę, możemy również ustawić alarm, informujący, że spędziliśmy przy programie 45 minut i inne wartości czasowe.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.