Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Cad2Cad Solution Box 4.0.4

Cad2Cad Solution Box to zestaw profesjonalnych narzędzi do konwersji i edycji plikow Autocad. Wersja Basic może być poszerzona o kolejne moduły.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 691
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: CADWORK Poland Sp. z o.o.
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: components_request.php?pr...

[inne wersje programu Cad2Cad Solution Box]
Cad2Cad Solution Box to zestaw profesjonalnych narzędzi do konwersji i edycji plikow CAD (dxd/dwg). W skład programu wchodzi moduł Basic oraz dodatkowe narzędzia do edycji i analizy plików CAD. Aplikacja ta została stworzona z myślą o konwersji między plikami DWG i DXF oraz zmianą wersji pliku począwszy od R.9, a skończywszy na 2008. Narzędzia takie jak konwersja warstw, optymalizacja konturów, optymalizacja rysunków, konwersja spline i wiele innych są dodatkowymi atutami przemawiającymi za produktem. Mamy w Cad2Cad Solution Box także sprawdzanie i reperowanie plików DFX/DWG oraz możliwość zmiany zabezpieczeń hasłami plików KDWG.

Zaawansowane moduły (pluginy) umożliwiają zarówno proste konwersje plików jak i złożone operacje na plikach dxf/dwg. Cad2Cad Solution Box posiada nowoczesny i elastyczny interfejs użytkownika umożliwiający min. wielokrotne użycie tego samego narzędzia podczas jednej konwersji.

Cad2Cad Solution Box jest dostępny jako DLL dla programistów. Może być uruchomiony wsadowo (Batch / Command Mode)
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.