Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SlimComputer 4.42.0.0

SlimComputer jest niewielką aplikacją pozwalającą na usunięcie wszystkich programów oraz komponentów zainstalowanych przez producenta na nowo zakupionym komputerze. Poprawi to szybkość działania systemu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 397
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: SlimWare Utilities
Rozmiar: 4.56 MB
Nazwa pliku: slimcomputer-setup_4.42.0...

[inne wersje programu SlimComputer]
SlimComputer jest narzędziem, którego głównym celem jest poprawa wydajności oraz optymalizacja nowo zakupionego komputera. Producenci instalują wiele programów, których nie używa się w codziennym użytkowaniu komputera oraz aplikacje, o których użytkownicy nawet nie wiedzą. Wszystkie wymienione aspekty mogą znacząco wpłynąć na spwoolnienie działanie systemu. Program SlimComputer pozwoli nie tylko poprawić wydajność, lecz także uzyska dodatkową wolną przestrzeń dyskową. Z drugiej strony posiada funkcję „Restore”, która pozwoli przywrócić wszystkie usunięte aplikacje, kiedy okaże się, że są przydatne użytkownikowi.

Aplikacja SlimComputer jako część pakietu firmy SlimWare Utilities posiada narzędzia do optymalizacji i odinstalowywania wszelkiego oprogramowania znanego z programu SlimCleaner. Polecamy także SlimDrivers tej samej firmy.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.