Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Process Lasso 5.1.0.14a beta (32-bit)

Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami. Zwiększymy dzięki niemu stabilność i szybkośc działania systemu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 766
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Bitsum Technologies
Rozmiar: 2.15 MB
Nazwa pliku: prolasso_5.1.0.14a.zip

[inne wersje programu Process Lasso]
Process Lasso to aplikacja do automatycznej konfiguracji i zarządzania procesami na jednym lub kilku komputerach, w celu zwiększenia stabilności i szybkości działania systemu Windows. Istota działania programu polega na tymczasowym obniżaniu priorytetu procesów, które w danej chwili konsumują najwięcej zasobów systemowych. W ten sposób komputer uzyska dodatkowe moce przerobowe, a pozostałe procesy będą mogły szybciej i wydajniej wykonać swoje zadania. Oczywiście, od ciebie zależy, które z nich zostaną objęte wyjątkowym nadzorem.

Funkcjonalność

Process Lasso prezentuje bardzo dokładne dane o stopniu obciążenia procesora. Można go wykorzystać do zaawansowanej kontroli uruchamiania oraz pracy najważniejszych modułów systemu operacyjnego. Każda czynność wykonywana przez program jest skrupulatnie odnotowywana w specjalnym dzienniku.

UWAGI

Program jest darmowy dla zastosowań domowych i edukacyjnych. Jest to niestabilna wersja beta. Polecamy używanie ostatniej wersji stabilnej - Process Lasso 5.0.0.49 (32-bit) lub Process Lasso 5.0.0.49 (64-bit).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.