Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Total Commander 8.0 beta 9 (64-bit)

Total Commander to manager plików, będący klasą samą w sobie. Łączy cechy kilku aplikacji, przez co można używać go niemal do wszystkiego.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 652
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Christian Ghisler
Rozmiar: 4.31 MB
Nazwa pliku: tcmd756a.exe

[inne wersje programu Total Commander]
Najnowsze wydanie znakomitego programu do zarządzania plikami. Pozwala na dostęp do systemu plików Windows, a także innych, np. Pocket PC. Część z imponujących możliwości programu to wbudowana przeglądarka i edytor plików tekstowych, obsługa kilkunastu formatów kompresji (m.in. ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE) oraz zintegrowany klient FTP (wraz z obsługą HTTP Proxy oraz FXP) wraz z managerem haseł. Nadto możemy w oknie Total Commander oglądać miniatury plików graficznych, określać cechy opisujące dany plik w kolumnie (np. atrybuty, nazwa, rozszerzenie), a także wyszukiwać zaszyfrowane pliki w systemie. Aplikacja pozwala także na wyszukiwanie dodatkowych wtyczek i ich automatyczną instalację.

UWAGA

Jest to wersja beta, mogąca działać niestabilnie i zachowywać się nieprzewidywalnie. Użytkownicy chcący mieć pewność działania aplikacji powinni sięgnąć po wersję Total Commander 7.56 a.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.