Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

3D Crafter 9.1.1 Build 1256

3D Crafter to narzędzie do modelowania obiektów 3D oraz generowania animacji. Poprzednio prorgam ten był znany jako 3D Canvas.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 929
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Amabilis Software
Rozmiar: 24.13 MB
Nazwa pliku: 3DCrafter91.msi

[inne wersje programu 3D Crafter]
3D Crafter (znany wcześniej jako 3D Canvas) to narzędzie do modelowania obiektów 3D oraz generowania animacji. Korzystając z wbudowanych w aplikację bibliotek obiektów można stworzyć praktycznie dowolny model. Jeżeli dostępne elementy nie wystarczą, można skorzystać z edytora i stworzyć własne obiekty. Narzędzia do deformacji, rzeźbienia i malowania dają nieograniczone pole do popisu.

3D Crafter - po wygenerowaniu całej sceny, pokryciu obiektów materiałami i teksturami - pozwala przystąpić do jej animowania. Korzysta do tego celu z bibliotek DirectX. Rezultat pracy można oglądać w czasie rzeczywistym na ekranie bądź zapisać do pliku .avi. Interfejs 3D Crafter można w dużym stopniu dostosowywać do wymagań użytkownika. W najnowszej wersji programu został on także odświeżony. Oprócz tego wersja 9.11 oferuje także kilka usprawnień dotcyzących narzędzi użytkownika, a także koordynacji i powiązań.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.