Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

TeamViewer 6.0.11656.0

TeamViewer to aplikacja do zdalnej kontorli nad drugim systemem. Pozwala między innymi na wymianę plików oraz prowadzenie konferencji audio-wideo.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 553
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: TeamViewer GmbH
Rozmiar: 3.26 MB
Nazwa pliku: TeamViewer_Setup__6.0.116...

[inne wersje programu TeamViewer]
TeamViewer to oparta o lVNC aplikacja do zdalnej kontroli nad drugim systemem. Wystarczy, że jest uruchomiony na obu łączących się maszynach, aby można było z niego korzystać. TeamViewer to program bardzo prosty w obsłudze i dziecinnie łatwy w konfiguracji. Posiada wsparcie do przesyłania plików za pośrednictwem FTP, a także każde połącznie posiada najwyższy standard zabezpieczeń wliczając w to połącznia SSL i HTTPS.

Najnowsze wersje aplikacji posiadają możliwość przeprowadzania konferencji audio-wideo dzięki VoIP, przy jednoczesnym korzystaniu z wszelkich funkcji aplikacji. Licencja TeamViewer obejmuje nieograniczoną ilość instalacji hostów, co oznacza możliwość dostępu do dowolnej liczby zdalnych klientów w ramach jednej licencji. To także bezproblemowa praca poprzez firewalle - oraz możliwość wymiany plików pomiędzy łączącymi się systemami.

UWAGI

Wersja bezpłatna wyłącznie do zastosowań niekomercyjnych
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.