Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ccleaner 3.12.1572

Doskonały pomocnik systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu system Windows działa szybciej i efektywniej.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 647
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Piriform
Rozmiar: 3.51 MB
Nazwa pliku: ccsetup312.exe

[inne wersje programu Ccleaner]
CCleaner to darmowe narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego, które usuwa niepotrzebne i tymczasowe pliki z komputera. Dzięki niemu system Windows działa szybciej, efektywniej, a na dysku twardym pozostaje więcej wolnego miejsca. Aplikacja sprawia również, że mamy dostęp do wygodnego narzędzia usuwającego zainstalowane programy.

CCleaner jest bardzo szybki w działaniu oraz umożliwia usuwanie Internet Explorer Cache, Historii, Cookies, Index.dat, ostatnio otwierane adresy URL. Dzięki niemu pozbędziemy się plików z kosza, katalogów plików tymczasowych oraz plików tymczasowych innych aplikacji (jak na przykład Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce i wiele innych). Dzięki skanerowi rejestru możemy być pewni, że stare lub nieużywane wpisy nie będą spowalniały systemu. Program zapewnia współpracę z aplikacjami takimi jak Google Chrome, Mozilla Firefox.

Nowości w tym wydaniu

W edycji 3.12.1572 dodano wsparcie dla Firefox 7.0 i 8.0, ulepszono wsparcie dla AVG AntiVirus 2012, ACDSee 14 oraz BitZipper.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.