Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

SafeLock Home Edition 1.0.3

Kolejne wydanie programu służącego do tworzenia zabezpieczonych płyt CD. Aplikacja wykorzystuje 5 metod zabezpieczania. Do wykorzystania w pełni programu wymagana jest odpowiednia nagrywarka obsługująca DAO-RAW i potrafiąca nagrać prawidłowo korekcję EFM. Nagrywarka musi także posiadać Overburning i możliwość zapisu danych subkanałowych.

Liczba pobrań: 497
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Dawid Partyka
Rozmiar: 6.04 MB
Nazwa pliku: setup.rar

[inne wersje programu SafeLock Home Edition]
Program służący do tworzenia zabezpieczonych płyt CD. Aplikacja wykorzystuje 5 metod zabezpieczania: korekcja EFM (zastosowano po raz pierwszy w SafeDisc v2), identyfikacja Subkanału Q (dzięki czemu zwiększono bezpieczeństwo CD), odczyt Informacji ATIP w nagrywarce (ATIP - informacje o CD, producent, pojemność), sprawdzenie obecności błędnego sektora na końcu płyty CD, klucz PreGape. Do wykorzystania w pełni programu wymagana jest odpowiednia nagrywarka obsługująca DAO-RAW i potrafiąca nagrać prawidłowo korekcję EFM. Nagrywarka musi także posiadać Overburning i możliwość zapisu danych subkanałowych. W najnowszej wersji wprowadzono kilka zmian:

- Usunięto problemy z WNASPI32 pod Windows NT/2000/XP

- Usunięto problemy z uruchomieniem programu w przypadku "czystej" instalacji oprogramowania - w wielu przypadkach wersja demonstracyjna nie uruchamiała się, zgłaszając różne błędy

- Poprawiono metodę analizy CD

Program wymaga do swojego działania aplikacji CloneCD oraz CDRWIN.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.