Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Registry Life 1.31

Bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Program potrafi zoptymalizować rejestr systemów Windows 2000, XP, Visty oraz najnowszego Windows 7.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 476
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ChemTable.com
Rozmiar: 13.43 MB
Nazwa pliku: registry-life-setup.exe

[inne wersje programu Registry Life]
Registry Life to bezpłatne narzędzie do czyszczenia i optymalizacji rejestru systemowego. Program potrafi zoptymalizować rejestr systemów Windows 2000, XP, Visty oraz najnowszego Windows 7. Działanie aplikacji polega między innymi na wyszukiwaniu i kasowaniu zbędnych informacji z systemowej bazy. Kontroli podlegają na przykład pliki autostartu, powiązania typów plików, współdzielone biblioteki czy ustawienia aplikacji. Sprawdzeniu można poddać cały rejestr, jak również jedynie jego fragmenty.

Po przeprowadzeniu optymalizacji Registry Life skompresuje i zdefragmentuje pliki rejestru. Ma to na celu zmniejszenie ich rozmiaru, przyspieszenie ładowania do pamięci i uproszenie wyszukiwania zapisanych w nich informacji. Dzięki tej operacji system i apliakcje będą pracowały szybciej i bardziej wydajnie.

Skanowanie i naprawę systemowej bazy danych można przeprowadzać ręcznie jak również automatycznie w zdefiniowanych wcześniej odstępach czasu. Oczywiście przed każdym skanowaniem Registry Life tworzy kopię rejestru, byś w razie problemów mógł przywrócić jego działąjącą wersję. Jeżeli natomiast właczysz funkcję automatycznej aktualizacji będziesz miał pewność, że posiadasz najbardziej aktualną wersję tej aplikacji.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.