Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Google Chrome 12.0.742.112

Przeglądarka udostępniana przez firmę Google. Do renderowania stron, wykorzystuje silnik WebKit. Oferuje wiele funkcji, takich jak dynamiczne karty, uruchamianie kart jako oddzielnych procesów systemowych, tryb incognito chroniący prywatność użytkownika.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 376
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Google Inc.
Rozmiar: 590 KB
Nazwa pliku: chrome_installer.exe

[inne wersje programu Google Chrome]
Google Chrome to jedna z najpopularniejszych przeglądarek dostępnych na rynku. Jest ceniona pod względem szybkości i wydajności przez wielu użytkowników.

Funkcjonalność

Przeglądarka ta do renderowania stron wykorzystuje silnik WebKit, znany także z przeglądarki Safari. Najnowsza wersja Google Chrome zawiera nową wersję silnika JavaScript V8. Poza wsparciem sprzętowym wideo, ważnym elementem Chrome 10 jest wtyczka obsługują Flash, która została całkowicie wyizolowana z przeglądarki. W ten sposób system operacyjny jest bezpieczny, bo złośliwy kod nie może wydostać się z tzw. piaskownicy.Przeglądarka to także niezłe zabezpieczenia antyphishingowe, menadżer pobierania plików oraz spora liczba dostępnych wtyczek i rozszerzeń.

Dodatkowo oferuje wiele funkcji, takich jak dynamiczne karty (umożliwiające tworzenie nowych kart metodą "drag and drop"), uruchamianie kart, jako oddzielnych procesów systemowych, tryb incognito chroniący prywatność użytkownika oraz wiele innych ciągle rozwijanych dodatków.

Szybkość

Przeglądarka Chrome została zaprojektowana pod kątem szybkości w każdym jej aspekcie: szybko się uruchamia, błyskawicznie wczytuje strony internetowe i obsługuje złożone aplikacje sieciowe

Bezpieczeństwo

Przeglądarka została zaprojektowana z myślą o większym bezpieczeństwie użytkownika w sieci, które jest możliwe dzięki wbudowanym zabezpieczeniom przed złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem informacji, a także automatycznym aktualizacjom zapewniającym najnowsze poprawki wszystkich zabezpieczeń.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.