Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Unetbootin 5.49

Niewielka aplikacja pozwalająca na instalacje wybranej dystrybucji Linuxa na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows lub dodatkowych nośnikach (dyski zewnętrze itp…)

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 536
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Unetbootin
Rozmiar: 4.77 MB
Nazwa pliku: unetbootin-win-549.exe

[inne wersje programu Unetbootin]
Unetbootin to niewielka aplikacja pozwalająca na instalacje wybranej dystrybucji Linuxa na komputerach pracujących pod kontrolą systemu Windows lub dodatkowych nośnikach (dyski zewnętrze itp..)

Aplikacja ma tę zaletę, że obsługuje mnóstwo różnych dystrybucji Linuksa. Z jednej listy rozwijanej wybieramy żądane wydanie Pingwina, z drugiej - jego konkretną wersję. Narzędzie nie pozwoli użytkownikowi czuć się zagubionym, dostarczając informacji o przeznaczeniu i sposobie instalacji poszczególnych wersji ("live", "netinstall", "hdmedia" itp.).

Unetbootin po zainstalowaniu prosi o ponowne uruchomienie komputera. Po restarcie na liście systemów operacyjnych pojawia się wpis Unetbootin, po zaznaczeniu i wybraniu go przechodzimy do właściwego instalatora wybranej wcześniej dystrybucji. Z jego poziomu można zarządzać partycjami dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.