Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

J. River Media Center 16.0.115

Wygodne narzędzie do kolekcjonowania, organizowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC. Program posiada funkcję narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 409
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: J.RIver, Inc.
Rozmiar: 20.67 MB
Nazwa pliku: MediaCenter160115.exe

[inne wersje programu J. River Media Center]
J. River Media Center to wygodne narzędzie do kolekcjonowania, organizowania oraz odtwarzania muzyki i innych plików multimedialnych na komputerze PC.

Funkcjonalność

Program posiada funkcję narzędzia do organizowania kolekcji filmowych, muzycznych oraz internetowych stacji radiowych. Dzięki niemu można z łatwością przenosić ulubione utwory do przenośnych odtwarzaczy MP3, kamer cyfrowych, aparatów itp..

J. River Media Center pozwala również na ripowanie płyt i zapisywania uzyskanych plików audio w wielu formatach. Jak większość obecnie dostępnych nowoczesnych kombajnów multimedialnych, Dodatkowo pozwala na wyszukiwanie, pobieranie i odtwarzanie filmów zapisanych w formacie FLV, dostępnych na takich serwisach jak YouTube czy Google Video. Oczywiście użytkownik może także słuchać internetowych stacji radiowych czy korzystać z mediów strumieniowych.

Istnieje możliwość synchronizacji z iPadem, iPodem i innymi urządzeniami.

UWAGI

Wersja 30-dniowa.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.