Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ConvertXtoDVD 4.1.19.365c

Program do konwersji plików filmowych i ich zapisu na płytach DVD. Dzięki ConvertXtoDVD możemy w kilku szybkich krokach stworzyć własną bibliotekę płyt DVD.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 563
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: VSO Software
Rozmiar: 19.79 MB
Nazwa pliku: vsoConvertXtoDVD4_setup.e...

[inne wersje programu ConvertXtoDVD]
ConvertXtoDVD to program do konwersji plików filmowych i ich zapisu na płytach DVD. Dzięki ConvertXtoDVD możemy w kilku szybkich krokach stworzyć własną bibliotekę płyt DVD.

Funkcjonalność

Program rozpoznaje większość używanych formatów wideo, między innymi AVI, DivX, mkv, MPEG 1 i 2, filmy z kamer cyfrowych i materiały zgrane za pomocą kart telewizyjnych. Aplikacja radzi sobie również z takimi formatami audio, jak AC3, DTS czy OGG oraz popularnymi MP3 i WMA. Do korzystania z programu nie trzeba instalować żadnych kodeków, dostępne są one w programie. Skonwertowany plik można zapisać w standardzie PAL lub NTSC. Użytkownik decyduje również o formacie obrazu - może to być panoramiczny 16:9, bądź tradycyjny 4:3.

Za pomocą programu można szybko stworzyć menu płyty, dodać do niego tło, dźwięk i wideo. Dużym ułatwieniem są oddane do dyspozycji użytkownika przygotowane zestawy szablonów (jest ich ponad 40).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.