Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ashampoo Photo Commander 9.21

Program do szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Narzędzie posiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 643
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Ashampoo
Rozmiar: 138.57 MB
Nazwa pliku: ashampoo_photo_commander_...

[inne wersje programu Ashampoo Photo Commander]
Ashampoo Photo Commander to program do szybkiego przeglądania, organizowania i zarządzania kolekcją zdjęć cyfrowych. Dzięki tej aplikacji wszystkie czynności związane z kopiowaniem fotografii, nagrywaniem na płyty, publikowaniem w Internecie czy przeglądanie ich w formie pokazu slajdów. Narzędzie posiada intuicyjny interfejs, w którym można oglądać miniaturę obrazka, jego właściwości (nazwa, format, rozdzielczość, rozmiar, głębia koloru, proporcje czy informacje na temat aparatu, którym wykonano zdjęcie).

W najnowszych wersjach uatrakcyjniono wygląd interfejsu. Poprawiono stabilność i szybkość działania a także dodano nowe efekty zdjęciowe, nowy moduł w kalendarzu, możliwość wpisywania opisów do zdjęć i tworzenia playlist połacząonych razem muzyki, zdjęć i wideo. Dodatkowym atutem jest możliwość importowania plików multimedialnych z kamery lub apartu i wiele innych ciekawych funkcji.

UWAGI

Program wymaga bezpłatnej rejestracji, która wydłuża okres testów do 30 dni.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.