Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ConvGO! dla Lotus Domino 2.1

Program służy do konwersji dokumentów HTML na bazy Lotus Domino. Program umożliwia konwersję dokumentów HTML (obejmująca standard HTML 4.0), kodu HTML osadzonego w skrypcie JavaScript (funkcje write i writeln), kodu JavaScript w plikach zewnętrznych oraz zasobów towarzyszących konwertowanym dokumentom (bez animacji Flash i appletów Java).

Liczba pobrań: 471
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor: Paweł Grotowski
Rozmiar: 492 KB
Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu ConvGO! dla Lotus Domino]
Program służy do konwersji dokumentów HTML na bazy Lotus Domino. Możliwości programu jak i zakres jego zastosowania są elastyczne. Użytkownikami mogą być twórcy witryn Web, przedsiębiorstwa wykorzystujące format HTML do przechowywania informacji i wszyscy inni, którzy potrzebują możliwości szybkiego przenoszenia kodu HTML do baz Lotus Domino. Program umożliwia konwersję dokumentów HTML (obejmująca standard HTML 4.0), kodu HTML osadzonego w skrypcie JavaScript (funkcje write i writeln), kodu JavaScript w plikach zewnętrznych oraz zasobów towarzyszących konwertowanym dokumentom (bez animacji Flash i appletów Java). Aplikacja umożliwia również konwersję znaków pomiędzy standardami Windows-1250, ISO-8859-2, UTF-8 w zapisywanych dokumentach. Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanej Wirtualnej Maszyny Java w wersji 1.3 (lub nowszej) oraz Klienta Lotus Notes w wersji R5 (lub nowszej).

Oprogramowanie ConvGO! dla Lotus Domino 2.1 jest udostępnione za darmo, do używania w zastosowaniach niekomercyjnych. Wymagane jest tylko to, aby na stronach Web, które zostały przeniesione za pomocą tego oprogramowania był widoczny odnośnik do adresu (szczegóły na stronie producenta).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.